TESLANIN YARI FİYATINA ELEKTRİKLİ ARABA BYTON

Akıllılığın kapsamını genişletin.

Sizden tamamen ilham alan bir arayüz tasarlamak için hem dijital içeriğinize hem de güvenli etkileşimlerinize kesintisiz ve eşzamanlı erişim ihtiyacınıza odaklanıyoruz. Dijital yaşamınıza hakettiği odayı veren BYTON Paylaşımlı Deneyim Ekranımız, seri üretim araçlarına yerleştirilmiş en büyük ekrandır.

Bir VİZYON ÜRETİME GİRİLEREK Güven üzerine inşa.

Üstün uzman ekibimiz, en yüksek küresel güvenlik ve kalite standartlarına ulaşmak için her BYTON’ı geliştirmektedir. En erken aşamalarda ve çok yoğun koşullarda test ederek devrim niteliğindeki teknolojimize sürekli olarak meydan okumaktayız. Şu anda prototiplerimizi yolda ve yolda test ediyoruz, üretim sahamız son ekipman kurulum aşamasına giriyor. BYTON M-Byte’nız yakında size geliyor.

YENİ BİR MOBİLİTE ÇAĞRISI GİRİN.

MİSYONUMUZDA SONRAKİ YERLEŞTİRME.

BYTON M-Byte ürünümüzün kullanıcı arayüzü tasarımını açığa vurarak, yıl sonunda Çin’deki pazar lansmanının temelini atıyoruz. Daha fazla ayrıntı yayınlayacağımız önümüzdeki ayları bekliyoruz. Bizim için tek bir amaç var – kimin en önemli olduğu ile temasa geçmek – Siz.

DIŞ DİZAYNDünyanın ilk Akıllı Sezgisel Aracı.

Etkileyici oranlar ve ikonik dijital unsurlarla tasarlanan ilk BYTON, gelecekteki mobilitenin istihbarat tarafından desteklendiğini hatırlatır. Bu arabanın bir SUV gibi göründüğünü söyleyebilirsiniz, ama daha zeki. Ve işte tam olarak bu: ilk Akıllı Sezgisel Araç.

Yeni tasarım estetiği.

Eril oranlarıyla ve 191 inç (4.85 metre) uzunluğuyla ilk BYTON, kapalı ön uç fasyası, kaybolan kapı kolları, gizli antenler ve şık, eğimli tavan çizgisi dahil olmak üzere her yönüyle yeni tasarım estetiğini gösterir.

Akıllı imza elemanları.

Geleneksel otomotiv tasarım özellikleri, yenilikçi tasarım simgelerine yol açıyor. Yan görüş kameraları yan aynaları değiştirir, ikonik yüz tanıma kameraları kullanıcı kimliği sağlar ve BYTON Smart Surfaces duruma dayalı etkileşimli ışık tasarımı gösterir. Bunlar, aracın görünür dijital gücünü güçlendiren akıllı imza unsurlarından sadece birkaçı.

İÇ DİZAYNDijital hayatı evreleme.

Biz sadece elektrikli bir araç değil, gelenek ve vizyon arasında bir köprü de kuruyoruz. Bir BYTON’ın iç tasarım karakteri, yüksek teknoloji detayları ve birinci sınıf malzemeler arasındaki zıtlıktan kaynaklanmaktadır. BYTON araçları yenilik ve işçilikle sürülecek, daha az olmayacak. Bu sadece belli olmayacak, aynı zamanda en ince detaylarla da deneyimlenecek. Şimdiki zamanı mükemmel kılarak geleceği şekillendirme zamanı.

Kişisel salonuna hoş geldin.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve evde hissedin. Davetkar renk konseptleri, lüks malzemeler ve geleneksel işçilik, özel bir salon deneyimi sunmak için yeteneklerle harmanlanıyor. Tüm koltuklarımız ayrı ayrı ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır, böylece her zaman rahat kalabilirsiniz. Ön koltukların kol dayanağının altındaki yan ayaklar tablet veya e-okuyucu gibi nesneler için özel saklama alanı sağlar.

İç mekan dijital elemanları.

Salon hissi, olağanüstü dijital hükümlerle yoğunlaşıyor. İlk olarak, 49 inç kıyıdan kenara BYTON Shared Experience Display ile geniş gözlü olun. BYTON Air Touch ile jest kontrolünü yaşayın, sesli komutu kullanarak etkileşime geçin ve ana kontrolleri BYTON Sürücü Tableti ile etkinleştirin. Tüm bu özellikler aracımızın olağanüstü dijital yeteneğinin altını çiziyor.

SEZGİSEL ARAYÜZ

Zahmetsiz etkileşimler.

BYTON’nız sizi güvenilir bir arkadaş gibi anlıyor. Yüz tanıma yoluyla sizi tanır, sizinle konuşur ve ihtiyaçlarınıza uyarlar. Parmaklarınızla basit bir dokunuşla, dokunmatik ekranları sezgisel olarak kullanabilirsiniz. İletişim hiçbir zaman tek yönlü bir yol olmadığından, BYTON Air Touch da el hareketlerinize yanıt verir. Sonuç olarak, size beş kontrol boyutu boyutu veriyoruz.

BYTON DENEYİMLERİ

Arabada neler yapabileceğinizi yeniden düşünün.

Arabaları yeniden tanımlamakla ilgili değil; hayatı iyileştirmekle ilgili. Hareket halindeyken insanlara keyifli vakit geçirmelerini sağlayan mobilite çözümleriyle BYTON, otomobilleri ve trafiği rahatlama yerlerine dönüştürür.

Güvenlik bir BYTON kuruluş prensibidir. Artırılmış Gerçeklik aynaları, sürücünün görüş alanına eklendi ve tüm sistemler, tamamen özerk sürüş çağının ötesinde bile, yeni BYTON Deneyimlerinin tadını çıkarırken gönül rahatlığıyla, sizin dikkatinizi dağıtmak için yoğun bir şekilde test edildi.

Sağlık durumunuzu takip edin. Tüm akıllı cihazlarınızı BYTON ile senkronize edin ve sağlık ve zindelik durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olacak öngörüler ve yerinde öneriler oluşturmak için kablosuz bilek bandı ve tartı koltuk tabanı gibi tümleşik fitness sensörlerinden yararlanın. Uyku ve egzersiz verileri, kalp frekansı, kan basıncı ve oksijen seviyesi – BYTON’nız özel sağlık ve fitness ortağınız olur.

Video oynatmak

benim İLETİŞİM

Kalkış zamanından yararlan. BYTON önce insanları koyar. Aileniz, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla kolayca bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Basitçe açık ‘ benim İLETİŞİM’ ve tek bir yerde tüm kişileri görüyoruz. En sevdiğiniz sosyal medya uygulaması, video konferans, mesaj, e-posta veya video klip aracılığıyla bir telefon veya video araması olmak için tercih ettiğiniz yöntemi seçin. Ayrıca, doğrudan oturduğunuz yerden içerik paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dosyalarınızı anında ilgili kişilere göndermek için konuşmalarınıza bırakın.

Yoldayken eğlenceli paylaşın. Akış servislerinin eşzamanlı entegrasyonu sayesinde, favori programlarınızın kesintisiz, BYTON’unuzun içinde veya dışında tadını çıkarabilirsiniz. Neye abone olursanız olun, sadece akıllı cihazınızda oynayın, arabaya atlayın ve akış hiçbir şey yapmadan kaldığınız yerden devam edebilir. Hedefinize vardığınızda da aynısı geçerlidir. Dışarı çıkın ve gösterinin geri kalanının tadını akıllı cihazınızda çıkarın.

Video oynatmak

benim FAALİYETLERİ

Zamanının efendisi ol. İnsan odaklı yaklaşımımıza uygun olan BYTON, faaliyetlerinizi yönetme konusunda gerçekten önemli olan şeye odaklanır: zaman. Programınızı gerçek zamanlı olarak yeniden düzenlemek için BYTON Smart Agenda zaman çizelgenizdeki etkinlikleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Bu benzersiz işlev, akıllı önerilen duraklarla 3D haritalama özelliğine sahip modern bir navigasyon sistemi ile birlikte çalışır. Bunlar, zamanlamanızın, tercihlerin ve yakındaki ilgi çekici noktaların eşleşmesine dayanır.

BYTON YAŞAM

Hayatınızı güçlendirecek yeni bir platform.

BYTON Life, uygulamalarınızı, verilerinizi ve cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde bağlayan akıllı ve açık bir bulut platformudur. BYTON ile sezgisel ve ilgi çekici bir deneyim sağlayan bel kemiğidir. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi’nden yararlanan BYTON Life, size kişiselleştirilmiş hizmetler ve eğlenceli etkileşimler sunacak.

Video oynatmak Her BYTON sizin BYTON’unuz gibi hissediyor. Bir BYTON girdiğinizde sizi kişisel bir deneyim bekliyor. Sizi yüz tanıma ile tanımlıyor ve kişisel profilinizi buluttan alıyor. Süreçte tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır, oturma, sıcaklık ve ekran tercihlerini otomatik olarak ayarlar gibi sizi kişisel olarak karşılar. BYTON ID’niz sayesinde, paylaşılan bir araba olsa bile, her BYTON’a anında aşina olacaksınız.

Video oynatmak Yaşamınıza kusursuz bir şekilde bağlı. Bağlı yaşamınıza BYTON’da devam edin. En sevdiğiniz uygulamaların keyfini çıkarın, akıllı telefonunuzdan müzik dinleyin veya en sevdiğiniz TV programlarını izlemeye devam edin. Hayatınız arabada devam ederken, aracınıza bağlı kalabilirsiniz. BYTON Life programınızı bilir ve akıllı telefonunuzdaki veya akıllı saatinizdeki bildirimleri sağlar, böylece mobilite gündeminizi kolaylaştırır ve hayatınızı daha rahat bir hale getirir.

BYTON GÖRSELLEŞTİRİCİ

BYTON’ınızı görselleştirin.

BYTON’unuzu, istediğiniz şekilde BYTON Görüntüleyiciyi kullanarak yapılandırın. Size en uygun gövde rengini ve tekerlek tasarımını seçin. BYTON Uygulamasında, gerçek boyuttaki sürümün kapınızın önünde nasıl görüneceğini öngörmek için Artırılmış Gerçeklik * kullanın!

https://www.byton.com/m-byte-concept

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir